Ініціатива з дистанційного навчання (ADL) — це державна програма, яка підпорядковується Департаменту людських ресурсів оборони (DHRA) під керівництвом директора DHRA.

Ініціатива ADL об’єднує Міністерство оборони та інші федеральні агентства для заохочення співпраці, сприяння взаємодії та просування найкращих практик використання розподіленого навчання для забезпечення найвищої якості освіти, навчання, неформального навчання та своєчасної підтримки; пристосовані до індивідуальних потреб і доступні в будь-який час і будь-де, щоб підвищити готовність, заощадити ресурси та сприяти міжорганізаційній співпраці.

Ініціатива ADL виникла як програма Міністерства оборони, і персонал Міністерства оборони був і залишається її основною складовою частиною. Однак із політичними документами, опублікованими наприкінці 1990-х років, ініціатива ADL отримала вказівку також обслуговувати всю федеральну робочу силу, а також глобальних партнерів, промисловість і наукові кола. Коротше кажучи, зацікавлені сторони ADL Initiative включають сектор оборони та безпеки США, федеральний уряд, військових партнерів по коаліції та інших спеціалістів з розподіленого навчання з промисловості, професійних товариств та академічних установ.

Ресурси