Міжнародне співтовариство “Штучний інтелект в освіті” (IAIED) – це міждисциплінарна спільнота на межі областей інформатики, освіти та психології. Воно сприяє проведенню фундаментальних досліджень та розробці інтерактивних та адаптивних навчальних середовищ для учнів різного віку у всіх сферах знань.

Спільнота об’єднує наукових дослідників, організовуючи AIED конференції series, Міжнародний журнал International Journal of AI in Education (IJAIED) і супутню діяльність. IAIED є також членом Міжнародного альянсу “Сприяння розвиткові освіти в цифрову еру” (International Alliance to Advance Learning in the Digital Era (IAALDE)) – союзу сімох дослідницьких товариств, які займаються питаннями розвитку комп’ютерного навчання.

Згідно зі Статутом IAIED співтовариством керує Виконавчий комітет, який прагне підтримувати розвиток ШІ в освіті всієї міжнародної спільноти. Статистика членства показує, що з дня створення організації 1 січня 1997 року до неї долучилися понад 1000 членів із 40 країн. Детальніше про історію суспільства можна дізнатися з короткого резюме “Історія IAIED”.


Ресурси