ADL Initiative

Щоб виконати свою місію, ADL Initiative виступає в якості «лідера думки» для перспективних розподілених навчальних тем у Міністерстві оборони (DoD), інших національних і світових державних установах, а також у ширшій професійній спільноті. Ця робота передбачає курування (тобто збір, перевірку, синтез, підтримку та розповсюдження) відповідних вимог, аналіз нових цілей можливостей (що стосуються вивчення науки та технологій навчання), створення відповідних стратегічних дорожніх карт та управління пов’язаною політикою керівництво. Ефективне інтелектуальне лідерство також включає в себе розвиток зацікавлених сторін і лідерства, які підтримують пропаговані стратегії, плани та політику.

Щоб дізнатися більше про ADL Initiative, відвідайте https://adlnet.gov/


The Norwegian Defence University College

Коледж Норвезького оборонного університету (NDUC) присвячений вищій освіті та дослідженням у сферах сухопутної сили, морської сили, повітряної сили, військової сили та лідерства, спільних операцій, розвідки, оборони та політики безпеки.

NDUC є академічно незалежним і надає освіту на рівнях бакалавра та магістра для військових професіоналів з усіх гілок збройних сил Норвегії, партнерів та цивільних осіб.

Щоб дізнатися більше, відвідайте https://www.forsvaret.no/en/organisation/nduc


Defence Education Enhancement Programme (DEEP)


Jefferson Institute

Інститут Джефферсона — це незалежний науково-освітній інститут, позапартійна некомерційна корпорація 501c3, місія якої полягає у створенні та розгортанні цифрових інструментів та їх інтеграції з науково-дослідницькими та освітніми системами для трансформації суспільства шляхом розширення можливостей залученого доступу до інформації. Щоб дізнатися більше про проекти та дослідження, відвідайте www.jeffersoninst.org