Робоча група з питань дистанційної освіти Консорціуму оборонних академій та дослідницьких інституцій програми “Партнерство заради миру”


Завдання Робочої групи з питань дистанційної освіти Консорціуму оборонних академій та дослідницьких інституцій програми НАТО “Партнерство заради миру” полягає в тому, щоб покращити якість освіти оборонного сектору та посилити міжнародну політику безпеки на основі дистанційного навчання шляхом міжнародного та інституційного співробітництва. Основна діяльність групи полягає в обговоренні та оцінці нових технологій оборонної освіти та підготовки, які можуть забезпечувати національні військові та цивільні навчальні заклади. Ця діяльність передбачає створення та обмін інтерактивними програмами електронного навчання, які користуються великим попитом; надання доступу до сумісних технологій електронного навчання з відкритим кодом; а також обмін та розповсюдження передового досвіду на основі дистанційної освіти.


ADL Consortium


Секція розвитку індивідуальної підготовки та освіти Групи НАТО з питань підготовки


Метою роботи Секції є підвищення професіоналізму, взаємосумісності та рівня відповідності стандартів серед сил Альянсу та партнерів шляхом удосконалення координації в питаннях освіти, підготовки та оцінювання.


До завдань Групи належать:

  • забезпечення розроблення та впровадження політики, інструкцій та стандартів в питаннях освіти, підготовки та оцінювання;
  • внесення на розгляд пропозицій рішень у випадку появи нових потреб в освіті та підготовці для підтримки операцій НАТО;
  • сприяння поширенню досвіду та найкращих практик між країнами та системою управління НАТО.


NATO Training Group