Партнерська мережа ADL Initiative – це організована спільнота на основі інтересів, до складу якої входять державні установи США, міжнародні військові структури та окремі навчальні заклади США. Мережа співпрацює у сфері розроблення та надання всесвітньо визнаної освіти, на основі технологій, підготовку та підвищення кваліфікації персоналу. В основному ця робота зосереджена на покращенні досліджень дистанційного навчання, впровадженні та директивних вказівок у сфері оборони та національних інтересів.


Мережа допомагає розширити доступ до якісної освіти та навчання (у будь-який час та в будь-якому місці), зміцнює міжнародні зв’язки та створює спільноту для обміну вимогами, встановлення загальних стандартів та специфікацій, обміну накопиченим досвідом та проведення спільних досліджень та реалізації проектів, пов’язаних з дистанційним навчанням.

Ініціатива з дистанційного навчання (ADL Initiative) – це урядова програма, що підпорядковується Агентству з управління діяльністю трудових ресурсів (DHRA) під керівництвом директора DHRA.ADL Initiative об’єднує Міністерство оборони та інші федеральні агенції для заохочення співпраці, сприяння сумісності та просування передового досвіду використання дистанційного навчання для надання високоякісної освіти, підготовки, неформального навчання та своєчасної підтримки; з урахуванням індивідуальних потреб та економічно ефективної доставки будь-коли та будь-куди для підвищення готовності, економії ресурсів та сприяння міжорганізаційному співробітництву.


ADL Initiative виникла як комплексна програма Міністерства оборони, а військовослужбовці були та залишаються її основною аудиторією. Проте, після публікації програмних документів наприкінці 1990-х років, ADL Initiative почала обслуговувати весь персонал федеральних органів виконавчої влади, а також партнерів, галузі економіки та наукові кола в усьому світі. Коротше кажучи, зацікавлені сторони ADL Initiative – сектор оборони та безпеки США, федеральний уряд, військові партнери коаліції та інші фахівці у сфері дистанційного навчання із різних галузей виробництва, професійних товариств та навчальних закладів.