ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі п'ятій міжнародної науково-практичної конференції на тему “Проблеми впровадження дистанційного навчання в освітньому процесі вищих військових навчальних закладів та можливі шляхи їх вирішення”.

Конференція відбудеться 20 листопада 2023 року в режимі онлайн у мережі Інтернет за підтримки Норвезького оборонного університетського коледжу.

У конференції беруть участь: представники замовників на підготовку військових фахівців від структурних підрозділів Генерального штабу Збройних Сил України, Міністерства оборони України; провідні фахівці з питань дистанційного навчання вищих військових навчальних закладів МОУ (військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти) та наукових установ Збройних Сил України, вищих навчальних закладів України; представники інших міністерств і відомств, іноземні фахівці, які мають досвід у галузі дистанційного навчання.


МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ

  1. Презентація результатів українського розвитку Проекту дистанційного навчання, сприяння розвитку та обмін досвідом з у галузі дистанційного навчання.
  2. Вироблення консолідованого рішення щодо удосконалення механізму впровадження дистанційного навчання в освітньому процесі вищих військових навчальних закладів.


ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Проблеми впровадження дистанційного навчання в освітній процес вищих військових навчальних закладів (військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти).

Погляди та шляхи удосконалення механізму впровадження дистанційного навчання в освітній процес вищих військових навчальних закладів (військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти).


УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ (в режимі онлайн)

Оргкомітет не несе відповідальності за зміст доповідей.

Публікація збірника доповідей за рахунок організаторів.

Хмара ключових слів

Категорія

  1. Conference
  2. Seminar
  3. Webinar
  4. Інший