Курс розроблений науково-педагогічними працівниками кафедри тилового забезпечення інституту оперативного забезпечення та логістики Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відповідно до навчальної програми факультативного курсу бійця-рятувальника (тактична медицина) підготовки фахівців оперативно-тактичного рівня підготовки.

Очікуваний час проходження курсу – 4 години.

Курс складається з: вхідного контролю, двох розділів, що включають чотири навчальні теми, та підсумкового тесту.

Перший розділ – “Основи анатомії та фізіології людини. Основи гігієни військовослужбовців” – знайомить з формою та будовою організму людини, його складових, а також ознайомлює з функціями органів і всього організму в цілому та з механізмами їх регуляції. Невідривно від будови органів та функціонування системи органів є збереження та зміцнення суспільного та індивідуального здоров’я шляхом здійснення профілактичних заходів.

Другий розділ – “Основи домедичної підготовки військовослужбовців” – розкриває сутність домедичної допомоги та надає військовослужбовцям можливість навчитися правильно надавати домедичну допомогу пораненим у військово-польових умовах.

Курс розрахований на широке коло користувачів та може розглядатися у якості варіанту курсу дистанційного навчання.


Ресурси