Навчальний курс удосконалення іншомовної компетентності особового складу Збройних Сил України (далі – ЗС України) для досягнення СМР-2 відповідно до Стандарту НАТО СТАНАГ 6001 (English Language Proficiency Improvement Course, “ELPIC”) (далі - Курс) розроблено в якості допоміжного засобу удосконалення іншомовної компетентності в умовах відсутності взаємодії з викладачем. Курс є експериментальним. Зміст та порядок проходження можуть бути змінені відповідно до аналізу його ефективності та відгуків студентів.

Курс призначений для використання особовим складом у системі Міністерства оборони України. Його метою є покращення іншомовної компетентності з англійської мови за чотирма видами мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, читання, письмо.

Курс розроблено фахівцями навчально-наукового центру іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського у відповідності до стандарту НАТО STANAG 6001.

Курс побудований таким чином, що навчання можна розпочинати з будь-якої теми, але рекомендовано опановувати матеріал послідовно, починаючи з першої теми.Ресурси