Адаптація українською мовою книги “Модернізація освіти: побудова освітньої екосистеми майбутнього”

Завершилась робота над адаптацією українською мовою книги “Модернізація освіти: побудова освітньої екосистеми майбутнього” (англ. “Modernizing Learning: Building the Future Learning Ecosystem”).

Робота над адаптацією книги українською мовою проводилася під егідою Програми НАТО з удосконалення військової освіти у рамках співпраці між еАкадемією імені Жана д’Андурана програми НАТО з удосконалення військової освіти та Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського, Інститутом журналістики та соціальних комунікацій факультету гуманітарних наук Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині.

Вихід книги “Модернізація освіти: побудова освітньої екосистеми майбутнього” має надзвичайне значення, адже співпраця міжнародними партнерами урядової програми США “Ініціатива з дистанційного навчання” сприятиме розширенню доступу військових освітян України до якісної освіти та підготовки, зміцненню міжнародних відносин, створенню спільноти для обміну вимогами, встановленню загальних стандартів та специфікацій, обміну накопиченим досвідом та інтенсифікації спільних досліджень та проєктів з побудови системи освіти, підготовки та розвитку персоналу світового рівня задля якісної реалізації завдань оборонної реформи та подальшої трансформації системи професійної військової освіти в Україні.

Координатор Програми НАТО з удосконалення військової освіти Маріуш Соліс вручив авторці, докторці філософії, директорці урядової програми “Ініціатива з дистанційного навчання” Сае Шатц перший друкований примірник книги під час проведення глобальної Об’єднаної конференції представників збройних сил і промисловості з питань підготовки, імітаційного моделювання і освіти (https://www.iitsec.org/).

Електронний примірник книги буде доступний у електронній бібліотеці Центрального репозиторію ресурсів системи дистанційного навчання збройних Сил України та на сайті урядової програми “Ініціатива з дистанційного навчання” (https://adlnet.gov/publications/2019/04/modernizing-learning/).