Університет долучено до Міжнародного наукового проєкту «Комп’ютерне адаптивне мовне тестування» в межах програми НАТО DEEP

На базі університету триває V багатонаціональна щорічна конференція з питань вдосконалення підготовки сержантського складу в Україні за Програмою НАТО DEEP (Defence Education Enhancement Program).

В рамках заходу начальник університету генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко вручив диплом про присвоєння звання почесного доктора Національного університету оборони України імені Івана Черняховського директору е-Академії Програми НАТО DEEP пану Пьотру Гавлічеку, на знак визнання його вагомого внеску у забезпечення розвитку військової освіти та багаторічну сумлінну співпрацю з НУОУ.

Варто зазначити, що взаємодія з Альянсом у межах Програми «Удосконалення військової освіти (DEEP)» на чолі з її керівником Маріушем Солісом, була і залишається пріоритетним напрямом для університету.

Продовжується робота експертів DEEP та представників університету у Міжнародному науковому проєкті «Комп’ютерне адаптивне мовне тестування». Він знайшов своє відображення у спільних наукових працях у виданні, що входить до наукометричної бази Web of Science, «Advanced Education» та монографії «Information Media Security» . Науковці навчально-наукового центру іноземних мов, наукового центру дистанційного навчання та е-Академії Програми НАТО DEEP висвітлили основні здобутки у галузі комп’ютерного адаптивного мовного тестування та перспективи його розвитку у системі мовної підготовки особового складу Збройних Сил України.