Стартувала вступна кампанія кандидатів для здобуття вищої військової оперативно-тактичної освіти

Сьогодні, 30 червня, розпочалася вступна кампанія на навчання за освітнім ступенем магістр для здобуття вищої військової оперативно-тактичної освіти в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

Цьогорічна вступна кампанія проводиться безпосередньо в університеті з використанням дистанційних технологій та суворим дотриманням протиепідемічних заходів.

Відбір кандидатів на навчання проводився замовниками на підставі рейтингового оцінювання за результатами професійної діагностики. В ході екзаменів за фахом та тестування з іноземної мови офіцери-вступники  мають підтвердити високі результати професійної підготовки, особисту спроможність та високу мотивацію до отримання вищого рівня військової освіти.

Вступна кампанія кандидатів для здобуття вищої військової оперативно-стратегічної та оперативно-тактичної освіти завершиться на початку липня.

У серпні проходитимуть вступні випробування на перший (бакалаврський) рівень підготовки в навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій за спеціальністю “Фізична культура і спорт” спеціалізацією “Фізичне виховання і спорт у Збройних Силах”.