Планова он-лайн конференція в рамках міжнародного співробітництва НУОУ та програми НАТО DEEP

Днями відбулася планова он-лайн конференція в рамках міжнародного співробітництва НУОУ та Програми НАТО DEEP (“Удосконалення військової освіти”). Уході зустрічі відбулася робоча дискусія з питань подальшого розвитку системи військової освіти та підготовки НУОУ.

Зокрема, сторони обговорили питання впровадження системи лідерських курсів тактичного (L-2), оперативного (L-3), та стратегічного (L-4) рівнів; розроблення перспективних магістерських програм оперативного та стратегічного рівнів; розвиток сучасної теорії логістичного забезпечення та його імплементацію в нові освітні програми; нарощування спроможностей системи дистанційного навчання в ЗС України. Багато уваги було приділено впровадженню прогресивних методів викладання, впровадженню сучасних підходів до системи забезпечення якості освіти, поглибленню мовленнєвих компетентностей НІНПП та офіцерського складу.

Досягнуто домовленостей про пріоритетну підтримку центру оборонного менеджменту, центру стратегічних комунікацій та центру виховання доброчесності, а також питанню створення центру досконалості вищого сержантського складу.

Продовжено діалог щодо розроблення концепції військової освіти та підготовки на основі прогресивних моделей країн-членів НАТО.

Зустріч відбулась під керівництвом директора Програми НАТО DEEP пана Маріуша Соліса. Участь у веб-конференції взяли експерти Програми НАТО DEEP з США, Польщі, Литви, Болгарії, Німеччини, Чехії, Словаччини.

За результатами зустрічі узгоджено плани співпраці на 2020-2021 роки.