В університеті “на повну” використовують можливості платформи дистанційного навчання

Карантинні обмеження, введені на території України, змусили університет перейти на максимальне використання платформи дистанційного навчання. Раніше за її допомогою поширювалися лише навчальні матеріали та завдання для слухачів заочної форми навчання, проводилися окремі заняття та дистанційні факультативні курси. Нині ж весь освітній процес перейшов на формат «дистанційки». Використовуючи платформу дистанційного навчання, зі слухачами проводяться всі види занять. Разом з тим, велика частка цих занять організована у режимі відео конференцій, який дозволяє спілкуватися викладачеві з аудиторією у реальному часі.

Так, представники кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) вирішили “на повну” використовувати можливості платформи дистанційного навчання та провели on-line заслуховування щодо виконання магістерських робіт, складання іспитів і диференційованих заліків слухачами. Крім того, вони регулярно проводять наради, збори та засідання кафедри у режимі on-line за участю всього особового складу.

– Крім залучення особового складу кафедри до справ повсякденної діяльності й обміну досвідом, такий підхід дозволяє спілкуватися з підлеглими наживо, не даючи їм відчути себе покинутими на період самоізоляції, – переконаний начальник кафедри МПЗ діяльності військ (сил) полковник Віталій Чорний.

Тож, науково-педагогічні та наукові працівники опанували особливості створення різного роду активностей на платформі дистанційного навчання і за допомогою “BigBlueButton” створюють віртуальні аудиторії не лише для проведення занять, а й для кафедральних справ.