В університеті вперше проведено дистанційний захист колективних проєктів слухачами курсу вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4)

У межах заходів освітньої діяльності та відповідно до навчального плану-програми курсу вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4) 9 та 10 квітня поточного року відбувся дистанційний захист слухачами курсу колективних проєктів затемою “Стратегія нейтралізації воєнного конфлікту України із Російською Федерацією” в рамках звітності за модуль “Забезпечення національної безпеки”.

Уперше в університеті захист зазначеного колективного проєкту був проведений в режимі “on-line” з використанням платформи дистанційного навчання “Moodle” під загальним керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки начальника кафедри стратегії національної безпеки та оборони полковника Євгена Панкратова та за активної участі викладацького складу кафедри, а саме: професорів Василя Телелима, В’ячеслава Косевцова та Анатолія Лобанова. У захисті одночасно брали участь 41 слухач з трьох навчальних груп та викладацький склад кафедри в режимі вебінару “BigBlueButton”.

Для проведення захисту колективних проєктів модератором вебінару, директором курсу професором Анатолієм Лобановим, були створені віртуальні “кімнати”, де офіцери представили свої презентації та здійснили доповіді власних проєктів. Після цього у форматі дискусії відбулося обговорення запропонованих стратегій та пошук консолідованих думок щодо нейтралізації воєнного конфлікту України із Російською Федерацією.

Професорсько-викладацьким складом кафедри були відзначені творчість та креативне мислення слухачів під час роботи над проєктами в умовах напруженого періоду колективної підготовки робіт з використанням платформи дистанційного навчання. Викладацьким складом поглиблено досвід використання сучасних технологій в освітньому процесі університету.

  Зазначений досвід демонструє ефективність нових підходів у вищій військовій освіті, орієнтованій на стандарти НАТО.