Слухачі іноземних держав продовжують дистанційне навчання в університеті

В центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного університету оборони України імені Івана Черняховського продовжується навчання слухачів іноземних держав згідно з раніше укладеними договірними зобов’язаннями.

Зокрема, триває навчання офіцера Китайської Народної Республіки за спеціальністю “Забезпечення військ (сил)”, який на даному етапі завершує написання магістерської роботи, а також здійснюється дистанційне навчання на підготовчому курсі іноземної мови та спеціальної термінології двох військовослужбовців Китайської Народної Республіки та одного військовослужбовця Республіки Корея, які продовжують підготовку до здачі екзамену, що відбудеться наприкінці квітня.

До проведення занять дистанційно залучені науково-педагогічні працівники інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій, а також викладацький склад навчально-наукового центру іноземних мов.

При проведенні навчальних занять фахівцями університету широко використовуються можливості дистанційного навчання з використанням різноманітних програмних засобів та проводиться вивчення перспективних методів організації освітнього процесу на основі застосування сучасних інформаційних технологій.