Завершився курс з питань організації та використання технологій дистанційного навчання в ЗС України

У період з жовтня по грудень 2019 року на базі наукового центру дистанційного навчання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проведено курс підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань організації та використання технологій дистанційного навчання в Збройних Силах України. Цей курс вже вдруге проводився повністю дистанційно, що дозволило суттєво знизити фінансові витрати.

Особливою рисою цього курсу було залучення до навчання наукових та науково-педагогічних працівників від усіх військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти та вищих військових навчальних закладів України. Успішно завершили курс та отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації 123 слухача. Також, підвищення кваліфікації проходили представники Національної академії Служби безпеки України.

Головними завданнями цього курсу було сформувати у наукових та науково-педагогічних працівників уміння і навички щодо використання технологій дистанційного навчання в освітньому процесі, створення дистанційних навчальних курсів, управління процесом навчання та здійснення контролю якості освітнього процесу під час проведення дистанційного курсу з використанням можливостей платформи дистанційного навчання Moodle.