У щорічній науково-практичній конференції за міжнародною участю з питань навчання публічних службовців взяв участь представник Університету

1 листопада 2019 року начальник наукового центру дистанційного навчання університету підполковник Максим Тищенко взяв участь у щорічній науково-практичній конференції за міжнародною участю “Навчання публічних службовців: новітні тенденції та технології”, яка відбулась у Національній академії державного управління при Президентові України.

Захід був присвячений обговоренню проблематики та новітніх підходів навчання публічних службовців на сучасному етапі розвитку України. Програмою Конференції було передбачено проведення пленарного засідання та інтерактивних заходів: кейсу-практикуму, лекції-диспуту та декількох майстер-класів.

У пленарному засіданні взяли участь представники Офісу Президента України, Національної академії державного управління при Президентові України, Програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP), Постійного представництва ПРООН в Україні.

Підполковник Максим Тищенко виступив із доповіддю про розвиток системи дистанційного навчання Збройних Сил України, в якій акцентував увагу на проблемних питаннях впровадження технологій дистанційного навчання при підготовці військових фахівців та шляхах їх вирішення.

Детальніше із програмою Конференції можна ознайомитись за посиланням.