Засідання Групи НАТО з питань підготовки у Королівстві Данія

Заступник начальника університету полковник Валерій Доброгурський та начальник наукового центру дистанційного навчання університету підполковник Максим Тищенко, взяли участь у засіданні секції розвитку індивідуальної підготовки та освіти Групи НАТО з питань підготовки у м. Копенгаген, Королівство Данія.

У заході взяли участь представники Групи НАТО з питань підготовки із США, Данії, Швейцарії, Бельгії, Канади, Чехії, Естонії, Франції, Німеччини, Італії, Литви, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Туреччини, Австрії, Боснії та Герцеговини, Фінляндії, Сербії, Швеції, України. Також до засідання долучилися представники робочої групи з дистанційного навчання Консорціуму “Партнерство заради миру” та Програми НАТО “Удосконалення військової освіти” (DEEP).

На початку заходу із привітальним словом виступив начальник Датського Королівського оборонного коледжу контр-адмірал Генрік Рюберг, який зазначив про необхідність впровадження сучасних освітніх технологій в систему підготовки військових фахівців збройних сил Королівства Данія. З особливостями системи військової підготовки учасників зустрічі ознайомив начальник відділу освіти Коледжу капітан першого рангу Алан Дамм.

Представники університету взяли участь в обговоренні останніх тенденцій розвитку у сфері індивідуальної підготовки та освіти, досвіду щодо впровадження сучасних освітніх технологій у процес підготовки військових фахівців на базі вищих військових навчальних закладів країн-членів НАТО та країн-партнерів.

Наступне засідання секції розвитку індивідуальної підготовки та освіти відбудеться в Україні у вересні цього року.