В рамках програми DEEP проведено семінар з питань використання технологій дистанційного навчання

У період з 28 по 30 січня у науковому центрі дистанційного навчання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського в рамках Програми НАТО “Удосконалення військової освіти” (DEEP) організовано семінар з питань використання технологій дистанційного навчання для підготовки військових фахівців.

Метою заходу є обговорення міжнародного досвіду щодо впровадження дистанційного навчання в освітній процес підготовки військових фахівців та інструментів реалізації дистанційного навчання у військових освітніх установах НАТО та країн-партнерів.

Участь у заході взяли провідні експерти Альянсу: Пол Туркетл (Командування ОЗС НАТО з питань трансформації, ACT), Пьотр Гавлічек та Артур Старож (DEEP).

Від університету до семінару долучилися наукові та науково-педагогічні працівники інститутів та центрів, які активно використовують технології дистанційного навчання у своїй професійній діяльності.

Учасники семінару обговорювали існуючі проекти НАТО з питань дистанційного навчання, можливості створеного порталу Програми DEEP та використання програмного продукту Articulate Storyline 3 для розроблення мультимедійних дистанційних курсів.

Також, представники Альянсу були ознайомленні із напрямками використання технологій дистанційного навчання в освітньому процесі університету та перспективами подальшого розвитку Системи дистанційного навчання Збройних Сил України.