У м. Осло (Королівство Норвегія) представники університету проходять навчання на курсі з використання програмного продукту Adobe Captivate

За підтримки Міністерства оборони Королівства Норвегія з 10 по 13 грудня 2018 року у м. Осло (Королівство Норвегія) представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського беруть участь у курсі підвищення кваліфікації з використання програмного продукту Adobe Captivate та розроблення електронних курсів дистанційного навчання.

До проведення заходу залучені представники наукового центру дистанційного навчання полковник Спартак Гогонянц та підполковник Олександр Шапран, а також фахівці з дистанційного навчання Міністерств оборони Грузії, Сербії, Македонії, Боснії і Герцоговини та центру дистанційного навчання Академії оборони Королівства Норвегія.

Курс проводиться сертифікованим інструктором та експертом корпорації Adobe Хансом Амодтом.

Під час тренінгу проводяться заняття щодо теоретичних основ та практичних аспектів розроблення дистанційних курсів з використанням програмного продукту Adobe Captivate з подальшим їх використанням у Системі дистанційного навчання Збройних Сил України.

Приділено увагу відмінностям різних версій програми та її новим функціональним можливостям. Висвітлені підходи до планування процесів створення електронних курсів, можливості інтеграції та взаємодії програмних продуктів корпорації Adobe та Microsoft. Виокремлені проблемні питання та напрями подальших досліджень.