У м. Орландо (США) представники університету беруть участь у глобальній Об’єднаній конференції представників збройних сил і промисловості з питань підготовки, імітаційного моделювання і освіти

У період з 26 по 30 листопада 2018 року заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан та начальник Наукового центру дистанційного навчання НУОУ підполковник Максим Тищенко беруть участь в Об’єднаній конференції представників збройних сил і промисловості з питань підготовки, імітаційного моделювання і освіти (м. Орландо, США). Організатором Конференції є Національна асоціація з підготовки та імітаційного моделювання, США (The National Training and Simulation Association).

Конференція є найбільшою у світі, проводиться один раз на рік та об’єднує близько 20 000 фахівців з усього світу з питань підготовки, імітаційного моделювання і освіти. Під час Конференції передбачено проведення спеціалізованих тренінгів, виставки останніх досягнень представників промисловості та збройних сил, проведення тематичних панелей. Представники більш ніж 400 комерційних компаній, військових та цивільних освітніх установ і організацій будуть демонструвати свої останні здобутки на виставці.

Програмою Конференції передбачено проведення Міжнародної панелі з інновацій у навчальній аудиторії (International Panel on Innovation in the Classroom), у роботі якої, із виступом, було запрошено взяти участь генерал-майора Сергія Салкуцана.

В рамках Конференції, представники Університету долучилися до зустрічі директорів Глобальної партнерської мережі дистанційного навчання (Advanced Distributed Learning Global Partnership Network Directors’ Meeting), яка організовується програмою Ініціатива з дистанційного навчання, США (Advanced Distributed Learning Initiative). Під час зустрічі обговорюються останні тенденції розвитку та досвід використання технологій дистанційного навчання для підготовки військових фахівців.

 

Також, представники Університету взяли участь у роботі виставкового стенду, присвяченому інноваційному, розподіленому навчанню та освітнім можливостям країн-членів НАТО та партнерів. Відвідувачі були ознайомлені із наявними в НУОУ інтерактивними дистанційними курсами та шляхами їх використання у освітньому процесі навчального закладу. На відкритті стенду, із вступними промовами, виступили заступник помічника Міністра оборони Сполучених Штатів Америки з питань освіти та підготовки Пан Фред Драммонд (Fred Drummond) та заступник начальника штаба Верховного командування з питань трансформації генерал-майор Стефано Саламіда (Stefano Salamida).

Сайт Конференції: http://www.iitsec.org

YouTube канал Конференції: https://www.youtube.com/user/NTSAToday