В рамках програми DEEP у засіданні Робочої групи НАТО з питань дистанційної освіти взяли участь представники університету

У період 3 12 до 15 листопада представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, начальник наукового центра дистанційного навчання підполковник Максим Тищенко, начальник науково-дослідного відділу наукового центра дистанційного навчання полковник Спартак Гогонянц, старший науковий співробітник наукового центра дистанційного навчання підполковник Олександр Шапран, науковий співробітник наукового центра дистанційного навчання Євген Судніков, взяли участь у черговому засіданні Робочої групи з питань дистанційної освіти Консорціуму оборонних академій та дослідницьких інституцій програми “Партнерство заради миру”. Захід проводився у рамках Програми НАТО “Удосконалення військової освіти” (Defence Education Enhancement Program – DEEP).

Вже вчетверте захід проводився в Україні. У Робочій зустрічі брали участь 35 представників з 18 країн-членів НАТО та партнерів.

На початку Робочої зустрічі із вступною промовою виступив заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан.

У заході брала участь доктор Сае Шатц, директор Програми “Ініціатива з дистанційного навчання”. Діяльність цієї програми спрямована на розвиток сучасних технологій навчання у збройних силах США. Координація цієї програми здійснюється заступником помічника Міністра оборони США з питань освіти та підготовки військ.

Під час міжнародної зустрічі вивчається досвід військових навчальних закладів НАТО та країн-партнерів щодо впровадження у навчальний процес сучасних технологій навчання. Також розглядаються практичні аспекти застосування у процесі підготовки військових фахівців технологій дистанційного навчання з метою впровадження цього досвіду у навчальний процес закладів вищої освіти Збройних Сил України.