У Тбілісі представники університету завершили навчання на Курсі з розробки електронних ресурсів дистанційного навчання

За підтримки Міністерства оборони Королівства Норвегії та Інституту Джефферсона (США) з 15 по 18 жовтня 2018 року у м. Тбілісі (Грузія) представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяли участь у другому етапі Курсу з розробки електронних ресурсів дистанційного навчання.

До проведення заходу були залучені представники наукового центру дистанційного навчання підполковник Максим Тищенко та майор Євген Судніков та наукового центру мовного тестування навчально-наукового центру іноземних мов капітан Вікторія Крикун, а також фахівці з дистанційного навчання Міністерства оборони Грузії та центру дистанційного навчання Академії оборони Королівства Норвегії.

Під час тренінгу проводились заняття щодо теоретичних основ та практичних аспектів розроблення відеолекцій з використанням спеціального програмного забезпечення з подальшим їх використанням в системі дистанційного навчання Збройних Сил України.

Наприкінці заходу відбулась урочиста церемонія вручення сертифікатів про успішне закінчення Курсу за участю тимчасово повіреного у справах Посольства Норвегії в Азербайджані та Грузії пана Олав Нильс Туе (Olav Nils Thue) та директора Школи інституціонального розвитку оборони Міністерства оборони Грузії пані Тіа Ніколашвілі (Tea Nikolashvili).