Випуск слухачів курсів з питань організації та використання технологій дистанційного навчання в Збройних Силах України

25 квітня 2018 року, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся третій випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів з питань організації та використання технологій дистанційного навчання в Збройних Силах України.

Курс підвищення кваліфікації був проведений у період з 12 по 25 квітня 2018 року у два етапи, дистанційно (у форматі відеолекцій та вебінарів) та очно, на які залучалися наукові та науково-педагогічні працівники вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів.

Заняття на курсах проводились науковими працівниками наукового центру дистанційного навчання та науково-педагогічними працівниками університету.

За результатами навчання науково-педагогічні працівники, які були слухачами курсів, успішно розробили індивідуальні дистанційні курси за напрямками педагогічної діяльності, у відповідності встановленим вимогам до веб-ресурсів дистанційного навчання, ознайомилися з сучасним станом та перспективами розвитку технологій дистанційного навчання.

Результати диференційованого заліку засвідчили ефективність курсів та набуття слухачами спроможностей самостійного створення та використання веб-ресурсів в системі дистанційного навчання.

Набутий слухачами досвід використання технологій дистанційного навчання створить передумови успішного впровадження дистанційної форми навчання в освітній процес Збройних Сил України.