Представник університету взяв участь у міжнародному заході з питань дистанційної освіти

У м. Кишинів (Молдова) днями проведено засідання робочої групи Консорціуму оборонних академій та дослідницьких установ програми НАТО “Партнерство заради миру” з питань дистанційної освіти.

Метою заходу було вивчення передового досвіду військових навчальних закладів НАТО та країн партнерів щодо впровадження у навчальний процес технологій та методик навчання із застосуванням дистанційної форми освіти.

У заході взяв участь начальник наукового центру дистанційного навчання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського полковник Роман Миколайчук.

Основними практичними аспектами, що обговорювалися під час роботи робочої групи, були результати діяльності щодо впровадження дистанційного навчання у навчальний процес, визначення перспектив використання дистанційного навчання для підготовки персоналу до участі в міжнародних навчаннях, застосування технологій дистанційного навчання для вивчення англійської мови та оцінки рівня володіння нею, визначення підходів до оцінки ефективності дистанційного навчання тощо.

Протягом засідання визначено подальші напрямки міжнародного співробітництва з питань впровадження технологій дистанційного навчання в освітній процес.