Представники університету пройшли курс підготовки з дистанційного навчання у Сербії

Днями у м. Белград (Сербія) завершився міжнародний курс індивідуальної підготовки з дистанційного навчання за фінансової підтримки Міністерства оборони Королівства Норвегія. Нашу країну представляли наукові та науково-педагогічні працівники університету під керівництвом заступника начальника кафедри іноземних мов навчально-наукового центру іноземних мов університету полковника Дмитра Заклевського.

Протягом п’яти днів представники Інституту Томаса Джефферсона (США) та Військової академії Сербії ділилися із українськими колегами передовим досвідом щодо впровадження в освітній процес технологій та методик дистанційного навчання, а також демонстрували технічні можливості та переваги платформи дистанційного навчання “Moodle”.

Варто зазначити, що нині у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського продовжується наповнення бази веб-ресурсів дистанційного навчання, з метою забезпечення створення системи дистанційного навчання Збройних Сил України. Участь наукових та науково-педагогічних працівників університету в подібних заходах міжнародного військового співробітництва дає змогу використовувати передовий досвід використання сучасних інформаційних технологій для підвищення якості освітнього процесу.