В університеті відкрито клас дистанційного навчання

У науковому центрі дистанційного навчання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського було урочисто відкрито клас дистанційного навчання. Центр має важливе значення для Збройних Сил України, адже надає можливість військовослужбовцям проходити курси та отримувати знання з певних дисциплін дистанційно, відповідно до Концепції дистанційного навчання, а також рішення Колегії Міністерства оборони України з питань реформування військової освіти, що відбулася у травні поточного року.

Свою допомогу у становленні центру надають норвезькі партнери, за участі Інституту Джефферсона (США), якими протягом декількох років надавалася практична та фінансова підтримка з питань створення нормативно-правового забезпечення дистанційного навчання у Збройних Силах України, підготовки персоналу системи дистанційного навчання, участі представників від України у міжнародних проектах з дистанційного навчання, створення дистанційних курсів, тощо.

Відповідно до підписаного протоколу про дарування обладнання та сервісів для наукового центру дистанційного навчання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського було закуплено сучасне комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення. Обладнаний фахівцями наукового центру дистанційного навчання спеціалізований клас на 20 навчальних місць дозволяє проводити заняття з науково-педагогічними працівниками та слухачами щодо організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, а також здійснювати розроблення веб-ресурсів за актуальною тематикою.

Урочисте перерізання червоної стрічки здійснили директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор Садовський Микола Степанович та аташе з питань оборони Посольства Королівства Норвегії капітан першого рангу Ханс Петтер Мідттун. Також на церемонії були присутні капітан першого рангу Ханс Педер Могенсен (Hans Peder Mogensen) директор відділу дистанційного навчання, Королівство Норвегія, капітан Геір Ісаксен (Geir Isaksen), заступник директора відділу дистанційного навчання, Королівство Норвегія, доктор Аарон Пресналл (Aaron Presnall), президент Інституту Джеферсона.

Під час брифінгу іноземні колеги високо оцінили досягнення наукового центру дистанційного навчання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського за час, що минув з моменту створення. Також були висловлені сподівання щодо продовження співпраці на більш високому партнерському рівні, зокрема використання навчально-матеріальної бази центру для проведення міжнародних навчальних та наукових заходів.